Naša škola sa neustále snaží byť na čele s modernými a inovatívnymi metódami vyučovania. Vďaka projektu Erasmus+ sme mali možnosť získať nové poznatky a skúsenosti z krajín, kde sa učitelia venujú práci s deťmi úplne iným spôsobom.

Mobility pedagógov

Naplánovali sme 18 mobilít, ktoré mali pomôcť učiteľom získať nové vedomosti a zručnosti, ktoré by potom preniesli do praxe. Vec sa podarila a projekt v rámci výzvy Erasmus + KA1, pod názvom Na ceste k modernej škole 21. storočia pod číslom 2020-1-SK01-KA101-077837 prešiel a bol schválený.

Júl 2021 - Praha - kurz Human Resources Management

September 2021 - Düsseldorf - kurz Kreativer Unterricht Deutsch als Fremdsprache

September 2021 - Amalfi - kurz Neformálne vzdelávanie v škole, metódy a prostriedky zvýšenia motivácie a učenia sa žiakov

Máj 2022 - Helsinki - kurz Foreign Language Teaching