Na ceste k modernej škole 21. storočia je názov projektu

Erasmus + Základnej školy Slobodného Slovenského vysielača v Banskej Bystrici.

Nie je to len názov projektu, ale aj vízia, ktorá sa postupne začala stávať skutočnosťou.

Naša škola neustále mení pohľad na vzdelávanie. Snažili sme sa nájsť nové spôsoby vyučovania, ktoré by boli zaujímavé, interaktívne a motivujúce pre našich žiakov. V tom čase sme si uvedomili, že je potrebné neustále sa vzdelávať a získavať nové poznatky a skúsenosti. Preto sme sa rozhodli zúčastniť sa projektu Erasmus+ KA1, ktorý nám umožnil poslať našich učiteľov na jobshadowing a kurzy do zahraničia.

V rámci projektu Erasmus+ sme sa zúčastnili jobshadowingu a kurzov, ktoré umožnili našim učiteľom stráviť niekoľko týždňov v školách v zahraničí. Cieľom bolo získať nové skúsenosti, nápady a inšpiráciu pre našu prácu v kmeňovej škole.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky